Marynistyczne wesele Pauliny i Dominika i plener na Yachcie.


Zapraszamy do świata Pauliny i Dominika, pary młodej, która dostarczyła nam niezapomnianą dawkę niesamowitych chwil i pełnię kreatywności.
To dla nas zaszczyt trafić na tak nietuzinkowe pary, które zarażają nas energią i radością.

Łatwiej byłoby wymienić, co się nie działo na tym ślubie, niż to, co działo się naprawdę, ponieważ było to prawdziwe święto kreatywności, a wszystko to w wyjątkowym, marynistycznym stylu. Uwielbiamy takie zwariowane pary, które potrafią nadać swojemu ślubowi unikalny charakter.

Cieszmy się razem z Wami w każdym detalu. Każda chwila, każdy uśmiech i każdy detal są jak małe arcydzieła, tworzące niezapomniany obraz tego wyjątkowego dnia.

Uwielbiamy pracować z takimi zaangażowanymi parami, które starają się każdy element dopracować w najdrobniejszym szczególe. Dzięki Wam nasza praca staje się prawdziwą przyjemnością, a każda galeria jest dla nas wyjątkową opowieścią.

Zapraszamy do przeżywania tej fantastycznej podróży poprzez nasze zdjęcia, gdzie każdy kadr jest jak opowieść z bajki o Marynarzu i jego Wybrance, którzy razem żeglują przez życie.

Minionkowy wiatraczek do osuszania łez wzruszenia przejdzie do legendy, a dzięki Dominikowi nie jestem już szczurem lądowym, teraz wszyscy jesteśmy żeglarzami.