Rockowe Wesele Kasi i Grześka z pazurem.


Kasia i Grzesiek dodają ślubnej tradycji rockowego pazura. Ich miłość jest nie tylko historią dwóch serc, ale również manifestem stylu, który wiedzie ich przez życie z charakterem.

Od samego początku wiedzieliśmy, że to nie będzie zwykłe ślubne przyjęcie. Muszka w czaszki, skórzana Ramoneska i czarna Wołga dodawały całości wyjątkowego, rockowego klimatu. Każdy szczegół, każdy detal miał swój wyjątkowy charakter.

Podczas wesela Kasi i Grzesia, sala zamieniła się w arenę spektakularnego show laserowego, a blok techno specjalnie dla młodej pary dodawał energii i dynamiki. To było święto miłości w wyjątkowym stylu, pełne niezapomnianych momentów, które wyróżniają tę parę na tle tradycyjnych ceremonii.

Po krótkiej przerwie od szaleństwa ślubnego, plener odbył się w Sea Tower w Gdyni. Wysokość budynku, panorama zatoki i cała Gdynia u stóp stworzyły scenografię, której nie da się zapomnieć. To miejsce było zupełnie jak Nasza para – niebanalne, pełne kontrastów, a zarazem harmonijne i urzekające.

Zapraszamy do galerii, gdzie czarno-białe zdjęcia i neonowe akcenty oddają esencję rockowej miłości Kasi i Grzesia. Każdy kadr jest pełen emocji i niepowtarzalnego brzmienia, każda fotografia to hymn miłości zagrany w rytmie rock’n’rolla.