Ślub Iwony i Michała – Od Domowych Przygotowań po sesję plenerową w jeziorze.


Ten niesamowity dzień rozpoczął się w ciepłym, rodzinnym domu panny młodej, gdzie siostry Iwony zadbały o jej fryzurę i makijaż, tworząc niezapomnianą atmosferę przedślubnych przygotowań pełną śmiechu i miłości.

Ślub miał miejsce w przepięknym kościele w Dzierzgoniu. Jego niesamowite, historyczne wnętrze oraz piękne dekoracje kwiatowe stworzyły wyjątkowe tło dla przysięgi Iwony i Michała. Jest to niewątpliwie jeden z piękniejszych kościołów w jakim fotografowaliśmy.

Na salę weselną nie przypadkowo Nasi Nowożeńcy wybrali malowniczy „Zajazd Ostoja” w miejscowości Przezmark. To tam, przy dźwiękach genialnej orkiestry „Lepszych nie znajdziecie”, goście bawili się wyśmienicie, tworząc niezapomniane wspomnienia pełne śmiechu, tańca i radości.
Każde Nasze zdjęcie z tej części uroczystości pełne jest miłości, radości, uśmiechów, które towarzyszyły Młodej Parze i ich gościom.

Podczas ślubu odbyło się nie tylko symboliczne wybieranie nowej pary młodej ale faktycznie byliśmy świadkami zaręczyn gości weselnych.

Na sesji plenerowej lał ulewny deszcz a mimo to Iwona i Michał zdecydowali się na zdjęcia.
Jako, że po burzy przychodzi słońce – tak było i tym razem, młodzi cali mokrzy od deszczu nie mieli oporów aby wejść do jeziora Warzenko dzięki czemu zrobiliśmy niepowtarzalne ujęcia skąpanych w wodzie zakochańców na tle zachodzącego powoli letniego słońca.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią Iwony i Michała, gdzie każde zdjęcie opowiada fragment ich pięknej historii, od domowego ciepła przez uroczystą powagę, aż po radosne i dzikie chwile pełne miłości i śmiechu.